MÖBLER / Byråar, sekretärer / Snedklaffsekretär 4333564
nr 433 3564
Snedklaffsekretär
O 1800, längd: 99, djup: 52, höjd: 104 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
3.500 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 16 oktober 2006
3.300 kr
3.600 kr
3.600 kr
ledande budet*